Perfect Fishing Mystery Box 04/2024

 

Jesteś ciekaw co kryło się w kwietniowym Mystery Box’ie od Perfect Fishing? W tym wpisie pokażemy Ci zawartość naszego pudełka!

Westin Swim 10 cm low floating, kolor losowy

Swim to zabójczo skuteczna i łatwa w użyciu przynęta. Wystarczy że założysz go na koniec swojego zestawu, rzucisz do wody i zaczniesz zwijać. Szybko, wolno, z przerwami lub podszarpując w trakcie kręcenia korbką. Każda metoda będzie dobra, jednak podczas łowienia warto sporo eksperymentować, bo mały szczegół, może zadecydować o Twoim sukcesie.

Westin Ricky the Roach 10 cm, blister 2 szt, Pink Headlight

Przynęta imitująca swoim kształtem płoć, krąpika lub małego leszcza, które w naszych wodach stanowią główną bazę pokarmową szczupaków, sandaczy i okoni. Ricky w rozmiarze 10cm to prawdziwy killer, co potwierdzają liczne sukcesy wędkarzy. W Box’ie znajdziesz główki jigowe, w które śmiało możesz go uzbroić. Będzie to idealny zestaw na obławianie łąk, trzcinowisk i innych miejscówek, w których spodziewasz się wygłodniałego po zimowej przerwie drapieżnika.

Abu Garcia Atom 25g, srebrna

Błystki wahadłowe to nieśmiertelna broń na szczupaki. Występują w wielu rozmiarach, a ta którą znajdziesz w Box’ie, zrobi w wodzie niemałe zamieszanie. Jej waga pozwoli Ci na dalekie rzuty, dzięki czemu w łatwy sposób obłowisz duży obszar wody, bez konieczności zmiany miejscówek i płoszenia ostrożnych ryb. Srebrny kolor i pofałdowane boki blachy sprawią, że podczas prowadzenia będzie imitować ranną, gotową do zjedzenia rybkę.

Kanalgratis Nettel Juvenile 20g 2-pack

Duży twister to niezwykle skuteczna przynęta na szczupaki, w szczególności w maju kiedy ryby nabierają sił w jeszcze nienagrzanej wodzie. Jak uzbroić przynętę Nettel Juvenile? Masz kilka możliwości. Łowiąc w miejscach z gęstą roślinnością, możesz uzbroić ją w hak offsetowy. W miejscach gdzie nie boisz się o zaczepy, uzbrój ją w główkę jigową lub wkrętkę z dozbrojką. Spróbuj wolnego prowadzenia, majowe szczupaki to uwielbiają!

Mikado, Cykada M-Vib 4,5cm 5g, losowy kolor

Cykada w kształcie ciernika to nowość firmy Mikado, stworzona z myślą o łowieniu na słodkich i słonych wodach. Duża waga przy stosunkowo małym korpusie doskonale sprawdzi się do obławiania głębszych miejscówek. Chcesz dowiedzieć się jak najlepiej ją wykorzystać? Przeczytaj Perfect Tip na końcu bloga.

Polsping obrotówka Żuk srebrna

Niezwykle uniwersalna obrotówka. Dzięki szerokiemu skrzydełku wytwarza dosyć silny opór w wodzie co mimo niedużego rozmiaru, pozwala łowić nią nawet mocniejszym spinningiem. Bardzo atrakcyjna na wszystkie drapieżne ryby. Podczas majowych wypadów warto obłowić nią skupiska drobnicy, przy których mogą czaić się głodne szczupaki czy okonie.

Relax Twister VR 6, 13 cm, 2szt blister, mix kolorów

Masywny ogon i żłobiony korpus tego twistera, zwiększają w wodzie opór, dzięki czemu nawet powolne zwijanie wprawi przynętę w ruch, który łatwo skusi drapieżnika. W zależności od uzbrojenia, pozwoli Ci na obłowienie każdej partii wody.

Główki Mikado Jaws Classic 7g, rozmiar 4/0

Zapas dobrych główek jigowych to rzecz niezbędna w pudełku każdego spinningisty. Te w rozmiarze 4/0 sprawdzą się świetnie do uzbrojenia przynęt z Box’a. Haczyk w który je wyposażono, pewnie utrzyma Twoją przynętę i pozwoli na łatwą zmianę na inną.

Przypon tytanowy Mikado Jaws Predator Light 20cm 10kg

Dopełnieniem szczupakowego zestawu jest oczywiście odporny na ostre zęby przypon. Dowiąż go do plecionki, załóż przynętę i rzucaj, czekając na mocny strzał.

Perfect Tip

M-Vib to cykada w kształcie ciernika, która znakomicie sprawdza się przy połowie okoni, szczupaków oraz kleni. Od samego początku stała się moją ulubioną przynętą podczas łowienia garbusów na jeziorowych górkach. Specjalna konstrukcja oraz skupiona masa powoduje, iż M-Vib jest niesamowicie lotny i nie koziołkuje w trakcie lotu, dzięki czemu możemy daleko i przede wszystkim celnie posłać ją w pobliże żerujących ryb. W słoneczne dni zazwyczaj wybieram matowe kolory, natomiast w pochmurne, kolor z folią holograficzną jest niezastąpiony. Na górze każdej cykady znajdują się trzy dziurki, dzięki którym można zmodyfikować pracę przynęty i dobrać ją do warunków panujących na łowisku. Zaczepienie agrafki na ostatnim oczku powoduje zwiększenie częstotliwości drgań cykady, co często pobudza nawet nieaktywne ryby do brań! M-Vib to przynęta dla każdego, wystarczy wrzucić ją do wody i zwijać równomiernie, ale nie zapominajcie o pauzach, podczas których opada ona nierównomiernym torem, kusząc zazwyczaj największe okazy!


Jakub Fiećko
Mikado Total Fishing

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart